Zakaz umieszczania ogłoszeń erotycznych.

Data opublikowania: 07-04-2018 10:52:55 | Imię i nazwisko: Zbigniew Mączyński | Lokalizacja: świętokrzyskie | Miejsce: Końskie |

Dwuprogramowa linia automatyczna do produkcji gąsiorów małych z taśmy stalowej o szerokości 300mm i wsadu pozyskanego ze stnadardowych arkuszy o szerokości 300mm x 2000mmParametry i dane techniczne maszyn:

Rozwijak stacjonarny o nośności do 3 ton rozprężny centrycznie, o średnicy rozprężania od 400-500mmz mechaniczna regulacja pasa wsadu w ciagłym naprężeniu pomiędzy linia, a rozwijakiem.
Zespół wałów profilujacych
Prasę tłoczącą
Zespół noży tnących na określoną komputerowo długość.
Stół odbierajacy.
Dotykowy pulpit sterowniczy z kolorowym wyświetlaczem zarzadząjacym pracą linii, pulpit dotykowyGOT 100 seria 15 55, pełna rejestracja produkcji, możliwość zapisu danych na karcie CF, edycja produkcji wraz z wykresami, menu w języku polskim (możliwość wielojęzykowa), panel przesuwny wzdłuż osi maszyny.

ALT GS 300 przeznaczona jest do automatycznego cyklu tłoczenia blach z taśm stalowych oraz z wsadu 300mm x 2000mm. Specjalna konstrukcja prowadzenia wsadu umożliwia tłoczenie blach pozyskiwanych z formatu arkuszy standardowych sprzedawanych przez wszystkich producentów blachy.
Możliwość przetłoczenia od długości 1000mm.

Maszyna do profilowania gąsiorów w odróżnieniu od standardowych tego typu urządzeń jest o 50% mniejsza w związku z czym zmniejsza koszty usytuowania takiej maszyny.
Jej walorem jest za to stosowanie krótkich 2000mm długości blach do procesu ich przerabiania. Najkrótszy wsad mieści sie w długości 1000mm. Linia automatyczna do produkcji gąsiorów ma zastosowanie we wszystkich tłoczniach, w których zachodzi konieczność szybkiej zmiany asortymentów pod względem kolorów blach jak i również świadczenia usług w tym zakresie..

Wydajność automatu do produkcji gasiorów od 120 - 200 szt/h

Produkcja gąsiorów o parametrach 2000mm długości umożliwia duże zmniejszenie stanu magazynowania blach w porównaniu do maszyn, w których zastosowano technologię produkcji z taśm stalowych.

Linia automatyczna do produkcji gasiorów sterowana jest centralnym komputerem. Układ sterowania elektrycznego zlokalizowany jest na pulpicie wyświetlacza przesuwnego wzdłuż osi maszyny wyświetlacza dotykowego pozwalajacego na:
sterowanie ręczne poszczególnymi funkcjami maszyny
umożliwia realizacje cyklu automatycznego maszyny
sprawdza stan maszyny
sygnalizuje w razie konieczności awarię
umożliwia realizacje komunikacji: operator - maszyna

W zależności od potrzeb linia może być wykorzystywana w trybie recznym lub autmatycznym, w każdej chwili operator może skontrolować stan sygnałów elektrycznych przychodzących do sterownika PLC pojawijących się na wyświetlaczu pulpitu sterowniczego oraz zaprogramować na nim potrzebny cykl maszyny.

cena 145 000

Zaliczka 40%
Czas realizacji 30 dni od daty podpisania kontraktu i wpłacenia zaliczki.
www.youtube.com
azbi.com.pl

Kontakt Zbigniew Mączyński : Dobry pomysł na biznes. Linia automatyczna do produkcji Gąsiorów dachowych małych.

Telefon: 605997902

Imię i nazwisko*:

E-mail*:

Wiadomość*:

Captcha*:
captchaPrzypomnienie e-mail z linkami do edycji i wyłączyć